home Hlavni stránka

Kontakt

 

Příjem přihlášek

O nás

Náš profil

Jsme vzdělávací společnost zaměřená především na vzdělávání pracovníků v pomáhajících profesích: zdravotníků, sociálních pracovníků, stomatologů. Ve firemní sféře se věnujeme vedením seminářů v oblasti prevence stresu, syndromu vyhoření, rozvoje emoční inteligence, kurzy a workshopy mindfulness. Další oblastí jsou semináře osobního rozvoje, 

Naše programy

Vzdělávání probíhá formou jedno- nebo vícedenních seminářů, a to jak veřejných tak zakázkových. Naše akce vynikají kvalitními lektory a přátelskou atmosférou..
S našimi klienty spolupracujeme při vytváření a realizaci tréninkových a vzdělávacích programů, programů na rozvoj a podporu týmové spolupráce, programů v rámci celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků a sociálních pracovníků.

Naše společnost získala akreditaci MPSV a vytváří akreditované školící programy pro pracovníky v sociální oblasti – pracovníky sociální péče a sociální pracovníky.
Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti vzdělávání pracovníků v sociální sféře. Reference od vedoucích sociálních zařízení si můžete přečíst na odkazu Vzdělávání v sociální sféře.

Hlavní oblasti vzdělávání:

  • vzdělávání pracovníků v sociální sféře přímo v zařízení sociální péče
  • vzdělávání stomatologů
  • vzdělávání zdravotnických pracovníků přímo ve zdravotnickém zařízení
  • semináře osobního rozvoje
  • mindfulness
  • firemní sféra: vzdělávání v oblasti prevence stresu, syndromu vyhoření, rozvoje emoční inteligence, kurzy a workshopy mindfulness

Další programy připravujeme na základě požadavků klientů zejména v oblasti týmové spolupráce, tréninky komunikačních dovedností, rozvoje emoční inteligence a další.

 

Jaroslava Dvořáková
Vedoucí vzdělávací agentury
Lektorka programů z oblasti komunikačních dovedností, prevence stresu,emoční inteligence, duševní hygieny, typologie osobnosti apod.
Kontakt
e-mail: dvorakova@puls-kurzy.com
tel: 774 305 307

Daniela Bartošová
administrativní a organizační zajištění kurzů
Kontakt
e-mail:  bartosova@puls-kurzy.com
tel: 777 156 865