home Hlavni stránka

Imunita jako základní pilíř zdraví

Lektor: 
MUDr. Ludmila Eleková

Imunita je to hlavní, co nás drží naživu a zdravé. Její síla a efektivita záleží mnohem více na faktorech životního stylu, než si většina lidí uvědomuje. Bohužel i rutinní praxe medicíny může nechtěně vést k oslabení imunity pacienta a tím zvýšení jeho rizika infekčních nemocí.

Přednáška pojedná základní informace o imunitním systému a probere faktory, které imunitu posilují nebo oslabují. Probere také základní poruchy imunity (snížená obranyschopnost, alergie a autoimunita) a možnosti jejich ovlivnění.

Konkrétně pojedná souvislost imunity a výživy, spánku, stresu, pohybu, význam horečky, vliv běžně užívaných léků a očkování.


Místo konání: ÚSS, Podolská 31, Praha 4, Praha 4
Datum konání: 6.11.2020
Účastnický poplatek: 600,- Kč
Odkaz na mapu

Poznámka: Garant vzdělávací akce: ČAS

Přihlásit se na akci..
Účastnický poplatek 600,- je třeba uhradit předem převodem na náš účet. Informace pro platbu obdržíte v okamžiku podání přihlášky. Je nutné se přihlásit nejpozději do 3.11.2020. Vaše dotazy rádi zodpovíme na telefoním čísle 774 305 307 nebo e-mailové adrese dvorakova@puls-kurzy.com (Jaroslava Dvořáková).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------